ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ДВАНАДЦЯТЬ НАШИХ МАНюнь!

Дата: 22.02.2022 14:46

Фото без описуУ період з 11 по 19 лютого 2022 року в м. Кропивницький відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Кіровоградській області.

Учасниками конкурсу НДР МАН стали 12 здобувачів освіти (6 дівчаток та 6 хлопців) двох ліцеїв міста Бобринця, які захищали свої роботи у ході постерного захисту та наукової конференції.

Це чотири учні 7 класу, три учні 9 класу, чотири учні 10 класу та один учень 11 класу, який безпосередньо працював з викладачем Центральноукраїнського національного технічного університету.

Цілодобова титанічна робота по дослідженню 12 унікальних наукових тем школярів у семи наукових відділеннях та одинадцяти секціях тривала більше ніж півроку.

Загалом нашими МАНюнями (юними МАНівцями) опрацьовано 340 джерел та 101 додаток, вивчено звіти 9 археологічних експедицій, досліджено 4 архівні фонди, записано 5 інтерв'ю, створено сайт, QR-коди та он-лайн карту туризму, сконструйовано сонячну батарею із 15 транзисторів. Діти не просто отримували безцінний досвід та нові знання, а й навчалися їх творчо переосмислювати, що стало підґрунтям для зародження все нових і нових ідей.

Близько 300 сторінок наукових текстів наших учнів пройшли перевірку на академічну доброчесність.

Саме щоденна, невтомна, кропітка праця та сильний характер, старанність наших МАНівців, дали їм змогу здобути у скарбничку досягнень 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові нагороди:

Наукове відділення І.«Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства» Секція «Зарубіжна література»

Сорочан Катерина

учениця 10 класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Гетьман Ольга Григорівна, вчитель зарубіжної літератури

Наукове відділення ІІ.«Філософії та суспільствознавства» Секція «Педагогіка»

Філіпенко Дар’я

Наталія Станіславівна, вчитель історії

Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»

Адаменко Анастасія

учениця 9 класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Наталія Станіславівна, вчитель історії

Наукове відділення ІІІ.«Історії» Секція «Історія України»

Фесенко Софія

Секція «Археологія»

Григораш Діана

Секція «Всесвітня історія»

Демура

Дмитро

учень 9 класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Логвіненко Владислав

учень 10 класу КЗ «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Дика Тамара Дмитрівна, вчитель історії

Наукове відділення ІV. «Хімії та біології» Секція «Хімії»

Павченко Анастасія

учениця 7 класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Плющевська Ірина Вікторівна, вчитель хімії та екології

Наукове відділення V. «Технічних наук» Секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозабезпечення»

Борко

Леонід

учень 7 класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Плющевська Ірина Вікторівна, вчитель хімії та екології

Наукове відділення VІ. «Екології та аграрних наук» Секція «Екологія»

Джегалюк

Ілля

Секція «Агрономія»

Отреп’єв

Максим

Плющевська Ірина Вікторівна, вчитель хімії та екології

Наукове відділення VІІ. «Економіки» Секція «Економічна теорія та історія економічної думки»

Андрощук Вячеслав

учень 11 класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Викладач Центральноукраїнського національного технічного університету

Дякуємо Бібік Наталії Станіславівні, Плющевській Ірині Вікторівні, Дикій Тамарі Дмитрівні, Гетьман Ользі Григорівні та науковим керівникам Кіровоградської МАН, за уміння навчати і талант виховувати – власним прикладом, досвідом, знаннями.

Бажаємо нашим талановитим учнями та творчими педагогами, справжнім провідникам у світ знань та мудрості, нових наукових ідей!

А золотим медалістам успіхів на ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН! Хай вам щастить!!!