Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 16.02.2022 14:32

Фото без опису

16 лютого 2022 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченка.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1.Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради  «Про затвердження  комплексної Програми цільового забезпечення призову громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом, на навчальні збори, з питань мобілізації, приписки юнаків до призовної дільниці та підтримки територіальної оборони на 2022-2025 роки».

2.Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради  «Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 23 грудня 2021 року № 1183 «Про бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2022 рік»».

3.Про затвердження проектно-кошторисної документації вартості будівництва за робочим проектом: «Капітальний ремонт будівлі для розміщення центру надання адміністративних послуг Бобринецької міської ради за адресою: м.Бобринець, вул.Каштанова,84 (Коригування).

Фото без опису