День єднання українців

Дата: 16.02.2022 13:51

Фото без опису

Відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року №53/2022 «Про невідкладні заходи консолідації українського суспільства»,16 лютого в Україні оголошено Днем єднання українців.

З нагоди цього дня, на будинках і спорудах підприємств, установ та організацій Бобринецької міської територіальної громади було піднято Державний Прапор України. О 10:00 жителі громади долучились до виконання Державного Гімну України. Після чого центральною вулицею міста пройшла урочиста хода «Марш єднання» за участю представників підприємств, установ, організацій Бобринецької міської територіальної громади, представників громадських організацій і жителів громади та відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятників загиблим вчителям та учням міста,  воїнів-інтернаціоналістів,  Невідомому солдату, меморіальних дошок загиблих учасників АТО/ООС. Учасники заходу були забезпечені державною символікою. По закінченню заходу міський голова Леонід Кравченко та начальник третього відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Микола Капітоненко привітали присутніх зі святом, побажали усім здоров’я, добра, миру та подякували за те, що своїм прикладом показали згуртованість громади та  єдність українського народу.