Присвоєння почесного звання "Мати - героїня"

Дата: 16.02.2022 08:11

15 лютого голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна, відповідно Указу Президента України від 14 грудня 2021 року № 655/2021 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня», вручила жителькам Кіровоградщини нагороди - почесне звання " Мати -героїня". Нагрудний знак та посвідчення до почесного звання отримала і жителька Бобринецької громади Світлана Зацерковна, яка народила та виховала 5 дітей. Почесне звання "Мати-героїня" є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей.
Вітаємо Світлану Іванівну з високою відзнакою. Бажаємо здоров'я,  достатку, тепла, пошани від дітей, добробуту та благополуччя Вашій великій родині. А дітям бути справжніми успішними українцями, патріотами та господарями своєї долі.