Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2022 15:22

Фото без опису   15 лютого – це день пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов’язок  на території інших країн.

Сьогодні народ України вшановує героїчні подвиги та вірність військовому обов’язку учасників бойових дій на території інших держав. Цей день присвячений виведенню військ з Афганістану.

У міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ з Афганістану. З вітальним словом виступив Бобринецький міський голова Леонід Кравченко,подякував воїнам-інтернаціоналістам за виконання військового обов’язку у «гарячій» точці, побажав усім присутнім життя під мирним небом, щоб воно якомога повніше було наповнене щастям, здоров’ям і впевненістю не тільки у завтрашньому дні, але у світлому майбутньому, щоб жахіття війни ніколи не повернулися і не втрутилися у наше радісне, мирне життя,вручив подарунки та оголосив подяки Бобринецької міської ради :

за чесне і сумлінне виконання військової  присяги,  незбориму силу духу та героїзм, бойове братерство, патріотичне виховання підростаючого покоління. адже духовні цінності учасників бойових дій мають велике значення і сьогодні, та вручив їм квіти та подарункові набори.

• ПОНОМАРЕНКУ  В’ячеславу  Миколайовичу

учаснику бойових дій на території інших держав, воїну-інтернаціоналісту, члену Бобринецької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану

• ПРИШВІ  Володимиру  Олександровичу

• КРИХТЯКУ  Віктору  Петровичу

Під час урочистої ходи міський голова разом з учасниками ходи вшанували пам'ять загиблих  воїнів-інтернаціоналістів поклавши квіти до Пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів та до пам’ятника Невідомому солдату, побратимам, які передчасно пішли з життя.

У Свято-Миколаївській церкві відбулась поминальна панахида по загиблим  воїнам-афганцям .

Дякуємо за організацію урочистостей голові Бобринецької районної організації Української спілки Афганістану Миколі Тосіку,  працівникам відділу освіти , культури, молоді та спорту та аматорам Бобринецької міської ради.