Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів сільськогосподарських товаровиробників Бобринецької територіальної громади

Дата: 11.02.2022 10:51

22 лютого 2022 року з 11.00 - 15.00 год. за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, 7 пов. (Департамент АПР Кіровоградської ОДА)  відбудеться навчальний семінар для аграрних підприємств на тему "Зобов'язання на 1 га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОПП і ліцензії, ТТН і звітність".

Умови для участі та вартість

Кожен учасник має дотримуватися протиепідемічних заходів, а саме: одягнути захисну маску, дотримуватися дистанції не менше 1.5 метра. Учасники навчання повинні бути готовими пред'явити органам контролю сертифікат про вакцинацію від COVID-19, негативний результата тестування  або довідку про одужання від цієї хвороби.

Семінар коштує 850 грн з учасника. Вартість включає в себе довідник бухгалтера.

Початок реєстрації 10.00