Здоров’я – запорука успіху

Дата: 03.02.2022 10:37

З 24 по 28 січня 2022 року у закладах освіти міста проведено Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я – запорука успіху».

У закладах дошкільної освіти під час  проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності організовано різні форми роботи з дітьми: заняття: «Ми охайні малюки», «Щоб не боліли зуби», «Бережемо своє здоров’я взимку», «У чистім тілі – здоровий дух», «Про лінь забудеш – здоровим будеш», «Вилікуємо Оленку», «Щоб здоровими зростати», «Вітаміни для зайчика», «Зубна щітка», «Чистота запорука здоров’я», «Яблука та груші на тарілці»; бесіди: «Здорова їжа», «Здоров’я дорожче за золото», «Найбільше багатство здоров’я», «Світ спорту», «Що найкраще для здоров’я?», «Коли прийшла застуда», «Я чистенький, я гарненький», «Як навчитися здоровому способу життя», «Чому потрібно дихати носом?»; театралізована діяльність: «Потяг здоров’я», «Колобки»; читання художніх творів; проведення сюжетно-рольових, дидактичних, рухливих ігор; вікторини; моделювання ситуацій.

Спільно з дітьми та батьками проведено виставка малюнків «Дбаємо про здоров’я». Для батьків проведено бесіди: «Щоб дитина росла здоровою», «Один вдома», «Значення фізкультури в дошкільному віці»; підготовлено папки-пересувки: «Виховання правильної постави», «Здоровий спосіб життя родини»; вікторина: «Як доцільно харчуватися?», «Малюк застудився»; консультації: «Сон і здоров’я», «Як корисно провести вихідний день з дитиною», «Розвиваємо моторику дитини», «Здоров’я дитини – з власної родини», «Оздоровчі сили природи, як засіб фізичного виховання»; пам’ятки: «Здоров’я сім’ї – здоров’я країни»,  «Як виховати дитину фізично здоровою?», «Щодо профілактики ГРВІ та грипу у дітей»; сімейний портрет: «Здоровий спосіб життя в нашій сім’ї».

У закладах загальної середньої освіти протягом Тижня проводилися різнопланові тематичні заходи, які були спрямовані на формування в учнів потреби здорового способу життя без схильності до шкідливих звичок, занять фізкультурою і спортом, виховання свідомого ставлення до свого здоров'я.

Для учнів 1-4 класів проведено практичні заняття «Як правильно мити руки»; ігри-подорожі «Здорово бути здоровим», уявні мандрівки «Подорож Зеленою планетою», виготовлення книжки-розгортки «Вітаміни на нашому столі», вікторини «Здоров’я – найбільше багатство».

Серед учнів 5-8 класів проведено анкетування «Наскільки я здоровий?»; тренінги «Ми – за здоровий спосіб життя», «Здоровим бути модно»; усні журнали «Абетка здоров’я»; складання пам’ятки «Як зберегти своє здоров’я?»; квести «Потяг безпеки», «Скарбниця здоров’я»; круглі столи «Здоровим бути здорово», Формування здорового способу життя»; створено лепбук «Бережемо здоров’я з малку»; тренінги «Твоє здоров’я - твоя власна заслуга».

З учнями 10-11 класів проведено бесіду щодо охорони здоров’я взимку; коло думок «Здорова людина – успішна країна»; гру «Здоровий спосіб життя»; випуск листівок «Як зберегти здоров’я».