До уваги замовникам та споживачам адміністративних послуг

Дата: 31.01.2022 11:31

Фото без описуВідповідно до розпорядженн Бобринецького міського голови Кравченка Л.Г. від 17 січня 2022 року № 10-в начальнику відділу житлово - комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій міської ради Олександру Баранову надано частину щорічної відпустки з 31 січня по 15 лютого 2022 року, включно.

Замовникам та споживачам адміністративних послуг, а саме:

• видача ордеру на видалення зелених насаджень;

• видача дозволу на право виконання земельних робіт;

• присвоєння або  зміна адреси  об’єктам  будівництва, об’єктам  нерухомого майна, комплексу будівель;

• видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки;

• оформлення  паспорта  прив’язки   тимчасової  споруди  для   провадження підприємницької діяльності;

• надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

• переведення нежитлових приміщень в житлові приміщення та переведення житлових приміщень в нежитлові.

звертатися за отриманням адміністративних послуг після 15 лютого поточного року до відділу "Центр надання адміністративних послуг" Бобринецької міської ради, за адресою: Кіровоградська область, місто Бобринець, вулиця Каштанова, 84.