Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 25.01.2022 17:35

25 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченка.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про затвердження Порядку безкоштовного та пільгового  забезпечення громадян Бобринецької міської територіальної  громади лікарськими засобами за рецептами лікарів.
  2. Про затвердження Порядку безоплатного зубопротезування (за винятком  протезування  з дороговартіснних  металів) пільгових категорій громадян Бобринецької  міської територіальної громади.
  3. Про затвердження Порядку створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Бобринецької міської територіальної громади.
  4. Про організацію та проведення громадських робіт у 2022 році.
  5. Про погодження графіку роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг,що розташовані на території Бобринецької міської територіальної громади.
  6. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за заявою громадянки Сакари А.В..
  7. Про виділення одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС.
  8. Про розгляд листа Кетрисанівської сільської ради від 20.01.2022 « 1.1-36/13/1».
  9. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.
  10. Про внутрівідомчу  передачу комунального майна міської територіальної громади.
  11. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт при відбуванні кримінального покарання та адміністративного стягнення у виді громадських робіт на 2022 рік.
  12. Про втрату статусу дитини позбавленої батьківського піклування.
  13. Про надання статусу дитини – сироти.
  14. Про затвердження висновку органу опіки та піклування.
  15. Про встановлення опіки над дитиною-сиротою Скоріковою Веронікою Олександрівною.
  16. Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання дитини.
  17. Про переведення 1/5 частини житлового будинку в квартиру №3.
  18. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Аджієва В.С.).
  19. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Горевич С.М.).
  20. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Груци О.С.).
  21. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Даниленко Н.П.).
  22. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Рибачук Н.В.).
  23. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Розмириці Л.М.).
  24. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Степанової Л.С.).
  25. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Чубенко М.О.).
  26. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Семенюка С.М.).
  27. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Чубенко М.О.).