засідання комісії з питань захисту прав дитини Бобринецької міської ради

Дата: 20.01.2022 10:53

Фото без опису20 січня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Бобринецької міської ради. Головуючим комісії була заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія ЯВОРСЬКА:

На порядку денному було розглянуто чотири питання:

- Про призначення  опіки над дитиною, яка залишилася без батьківського піклування;

- Про надання висновку органу опіки та піклування Бобринецької міської ради про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно дитини;

- Про  надання дозволу органу опіки та піклування Бобринецької міської ради на реєстрацію місця проживання дитини за місцем реєстрації матері;

- Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З інформаціями по даних питаннях виступила Неклеса Л.А., начальник служби у справах дітей Бобринецької міської ради.

Членами комісії одноголосно прийнято відповідні рішення з даних питань.