Дата: 11.01.2022 15:36

1. Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту.

Проект Програми соціально-економічного розвитку Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки (далі – проект Програми)

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Бобринецька міська рада.

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Зауваження та пропозиції до проекту Програми та Звіту СЕО приймаються з 11.01.2022 по 11.02.2022  включно.

б) способи участі громадськості

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту Програми та Звіту СЕО.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами — із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами — із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Ознайомитись з проектом Програми та Звітом СЕО можна на офіційному веб-сайті Бобринецької міської територіальної громади за посиланням:

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції до проекту Програми та Звіту СЕО подаються до  Бобринецької міської ради (27200, Кіровоградська обл., Бобринецький р-н, м. Бобринець, вул. Незалежності 80).

Відповідальна особа: Винник Ольга, bobrineckamiskarada@ukr.net, (05257) 3-41-88

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Кіровоградська обласна державна адміністрація, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство охорони здоров’я України.

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.