З Різдвом Христовим!

Дата: 07.01.2022 01:30

У цю чарівну пору новорічно-різдвяних свят ми завжди з трепетом і надією чекаємо здійснення найзаповітніших бажань, тому що вони поєднують в собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє. Ці свята знаменують підбиття підсумків і завершення старого року, а також народження нових надій і сподівань.

Бажаємо, щоб ці свята стали добрими, радісними, родинно-теплими днями, коли божественна благодать увійде в кожен дім. Хай радість панує в душі, усмішка сяє на обличчі, щастя завітає до кожної оселі, а сяйво різдвяної свічки проганяє темряву та смуток. Хай у ваших серцях завжди лунають дзвоники щастя, а в душі горить вогонь любові, у домівках панують затишок, мир, спокій та достаток!

Смачної куті та дзвінкої коляди!

Христос рождається! Славімо його!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус!