Різдвяний вечір «Зірка надії»

Дата: 06.01.2022 10:05

Фото без описуСвято Різдва Христового відіграє особливу роль у релігійно-духовному житті кожної людини. Різдвяні традиції українського народу особливо підкреслюють велич приходу у світ Божого Сина, котрий своєю присутністю серед нас з’єднав Небо із Землею.

Привітав бобринчан з Різдвом Христовим отець Володимир Ткаченко побажавши всіх земних гараздів, благополуччя, здоров’я, успіху, наснаги, а головне мирного неба над Україною.

Для піднесення духовно-культурного рівня громади, а також для збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю 5 січня 2022 року на площі в парку ім.М.Л Кропивницького відбувся різдвяний концерт «Зірка надії» за участі вокальних, театральних колективів та церковних хорів Бобринецької громади.

По закінченню святкової програми відбулася урочиста частина. Перший заступник міського голови Валентин Музика вручив подяки Бобринецької міської ради за участь у святкуванні тематичного різдвяного вечора «Зірка надії»:

народному аматорському музично-драматичному театральному колективу «Спадкоємці» (керівник Валентина Мишакіна);

народному аматорському жіночому вокальному ансамблю «Росинка» (керівник Наталія Петріченко);

верхньому хору Свято Вознисенського собору (керівник Ніна Матюхіна);

народній аматорській хоровій капелі (керівник Людмила Голик).