Традиційна Спартакіада «Здоров’я»

Дата: 05.01.2022 15:10

Фото без опису05 січня 2022 року на базі комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради та комунального закладу «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради проведено Спартакіаду «Здоров’я» між учителями фізичної культури закладів освіти міста та тренерами-викладачами КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради.

Спартакіада, яка стала традиційною, проведена у позитивній дружній атмосфері, проте боротьба була дуже напруженою.

Змагання проведено з шести видів спорту: стрільба кульова, теніс настільний, дартс, баскетбол, волейбол, футзал.

Кожна з команд бажала стати переможцем. Учасники продемонстрували високий професіоналізм, силу, спритність, витривалість та командний дух.

Захід пройшов на високому організаційному та спортивному рівні, насичено і цікаво. Всі присутні отримали позитивні емоції та незабутні враження, а головне - усвідомлення того, що заняття спортом – запорука міцного здоров’я та гарного самопочуття.

За результатами всіх видів змагань впевнену перемогу здобула команда тренерів-викладачів КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради.

По закінченню Спартакіади учасників змагань привітали перший заступник міського голови Бобринецької міської ради Валентин МУЗИКА, голова Бобринецької об’єднаної профспілки працівників освіти і науки України Лариса ЦЕСАРСЬКА та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради Вікторія ЛІТВІНОВА.

Команди-учасниці отримали грамоти, дипломи та грошові винагороди від  Бобринецької об’єднаної профспілки працівників освіти і науки України, голови районної організації «Аграрна партія України» - Олександра ЩІЧЕНКА, заслуженого працівника сільського господарства, депутата міської ради, голови ПРАТ «Бобринецька сільгосптехніка» - Анатолія ЦЕСАРСЬКОГО. Команда- переможець отримала перехідний кубок.