Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 21.12.2021 17:17

Фото без опису21 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченка.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного  підприємства   «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради на 2021 рік.

2.Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства   Бобринецької міської ради «Комунальник» на 2021 рік.

3.Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» на 2022-2025роки».

4. Про встановлення тарифів на платні соціальні послуги, що надаються комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради на 2022 рік .

5. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради «Про внесення змін до Програми по наданню одноразової матеріальної допомоги мешканцям(-кам) Бобринецької міської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, та учасникам   (-цям) антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників(-ць) АТО/ООС на 2020-2025 роки», затвердженої рішенням Бобринецької міської ради від 24 грудня 2020 року № 192.

6.Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

7. Про схвалення проекту рішення «Про затвердження Статуту комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобринецької міської ради Кіровоградської області у новій редакції.

8. Про колегію відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької  міської ради.

9. Про затвердження протоколу засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

10. Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету Бобринецької  міської ради від 22 квітня  2021 року № 159.

11.Про схвалення проекту рішення  Бобринецької міської ради «Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 24 грудня 2020 року №214 «Про бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2021 рік»».

12.Про схвалення проекту рішення  Бобринецької міської ради «Про  бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2022 рік»».

13.Про надання дозволу на розробку проектної документації на встановлення засобів примусового зниження швидкості руху та проведення робіт по їх монтажу.

14. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на території  Бобринецької  міської територіальної громади.

15. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за заявою громадянина Ковальчук М.С..

16. Про постановку громадян на квартирний облік за заявою громадянина Когут О.В..

17. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку  за заявою громадянина Чорного В.В..

18. Про зняття з квартирного обліку  за заявою громадянина Касянова О.С..

19. Про схвалення проекту рішення "Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням сесії Бобринецької міської ради від 19 квітня 2019 року № 2063".

20. Про переведення квартири №3 житлового будинку квартирного типу в частину житлового будинку садибного типу.

21. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки СТЕЦЕНКО Л.С..

22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 25 вересня 2015 року №34 «Про зарахування на квартирний облік» та перереєстрацію громадян, які  перебувають на квартирному обліку за заявою громадянки Іванової Ю.І..

23. Про постановку громадян на квартирний облік за заявою громадянина Степурського О.М..

24. Про виділення одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС.

25. Про виділення одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС.

26. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Ніколенко Ю.І.).

27. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Луговської Г.І.).

28. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Джегалюк Г.Л.).

29. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Гадемської О.А.).Фото без опису