Проєкт «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади»

Дата: 13.12.2021 09:00

Фото без описуУ грудні 2021 року громадська організація «Обласний жіночий інформаційний центр» спільно із обласною універсальною науковою бібліотекою імені Дмитра Чижевського презентували успішні практики реалізації нового проєкту «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади».

Його впровадження стало можливим завдяки підтримці Урядом Канади програми «Голос жінок і лідерство – Україна», яку реалізує Український жіночий фонд.

Жінки Бобринецької громади, представники різних вікових категорій та різних професій, були залучені до консультативно-просвітницьких заходів проєкту.

Спікери заходу Літвінова Єлизавета та Андрійченко Наталія провели інтерактивно-інформаційну сесію з питання: «Жіноче лідерство: затребуваність сучасного суспільства» та «Відкрий для себе послуги онлайн».

Представниці громадської організації акцентували увагу на необхідності надання допомоги жінкам у становленні їхніх лідерських якостей та напрацюванні необхідних навичок, підтримці громадських, соціальних, професійних проєктів, які вони реалізовуватимуть у своїй громаді.  Проблеми запропоновані для обговорення, були актуальними, цікавими та носили практичне спрямування.

Такі заходи просвітницької кампанії «Ми рівні» дають змогу створити на базі публічних бібліотек інформаційні хаби, які покращуватимуть співпрацю представників влади, громадських організацій та ЗМІ з питань впровадження гендерної рівності.

Під час проведення сесії жінки-учасниці активно долучалися до обговорення, ставили запитання, уточнювали незрозумілі терміни, обмінювалися думками.Фото без описуФото без описуФото без опису