З Днем Сухопутних військ України!

Дата: 12.12.2021 09:00

Фото без описуШановні військовослужбовці! Вітаємо вас з професійним святом – Днем Сухопутних військ України!

Сухопутні війська завжди були і залишаться головним носієм бойової могутності незалежної української держави.

Глибоко шануємо вашу самовіддану ратну працю і впевнені, що ви й надалі будете гідно нести високе звання захисника Вітчизни та натхненно працювати над підвищенням боєздатності українського війська.

У цей святковий день від щирого серця бажаємо вам і вашим рідним добра, здоров’я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у почесній справі – зміцненні обороноздатності всієї України.

Висловлюємо подяку всім військовослужбовцям Сухопутних військ за чесну службу, гідне виконання військового обов’язку, відданість Батьківщині, високий професіоналізм у військовій справі, мужність та відвагу, проявлені у боях з ворогом.

Вічна пам’ять загиблим воїнам!

Бажаємо усім бійцям міцного здоров’я, бойової удачі та вдалого повернення до рідних домівок!

Слава Україні! Героям Слава!