Міжнародний день прав людини

Дата: 10.12.2021 15:46

Фото без опису10 грудня 2021 року на загально училищній лінійці, в рамках завершення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» до Дня прав людини, директор комунального закладу «Бобринецький міський центр соціальних служб» Ірина Яновська та фахівець із соціальної роботи Тетяна Ринкевич спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції відділу превенції Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області Маргарита Бортко та Олена Дмітрієва провели консультативно-роз’яснювальні бесіди з учнями Професійно-технічного училища № 32 м.Бобринець на теми: «Знаємо та реалізуємо свої права», «Все про булінг», «Види булінгу», обговорили статті Конвенції Прав людини, розібралися у сучасних версіях їх трактування, уточнили можливі варіанти пояснення прав через призму життєвих ситуацій, учні та викладачі отримали інформаційно-просвітницькі матеріали.