Уряд продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року

Дата: 01.12.2021 16:33

Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року. 24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян.

Він передбачає чотири рівні епідемічної небезпеки: зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.

Кожен рівень має правила та норми, які визначені у Постанові Кабміну №1236

З 23 вересня на всій території України було встановлено “жовтий” рівень. Ухвалює рішення про запровадження “жовтого” або “червоного” рівнів Державна комісія ТЕБ та НС.

“Помаранчевим” регіон стає автоматично, якщо має перевищений один із індикаторів, що стосується рівня госпіталізацій, зайнятості ліжок з підведеним киснем, тощо.

Рішення щодо скасування “червоного” рівня ухвалюється Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі досягнення регіоном показників, які характеризують відсутність ознак, які б відповідали вказаному рівню.

Наразі "жовтий" рівень діє в Кіровоградській, Тернопільській, Харківській та Чернівецькій областях.

"Помаранчевий" – у Закарпатській, Полтавській областях.

“Червоний" – на території м.Київ, Вінницькій, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумській, Херсонській, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

ДЕТАЛЬНІШЕ НА САЙТІ covid19.gov.uaФото без опису