24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян.

Дата: 01.12.2021 16:13

Фото без описуДо уваги суб’єктів господарювання, які приймають відвідувачів у закладах громадського харчування, закладах торгівлі, зокрема непродовольчими товарами, торговельно-розважальних центрах, інших закладах, а також пасажирів міжобласного сполучення на автобусних маршрутах, авіаційному та залізничному транспорті!

З вертаємо вашу увагу, що з 6 грудня набирають чинності зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677 щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, зокрема щодо чинності COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, шляхом зчитування QR-коду, пред’явленого власником або законним представником власника COVID-сертифіката, з використанням мобільного додатка Порталу Дія або інших інформаційних систем, засобами яких здійснюється підтвердження його чинності.