Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 01.12.2021 11:42

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня, проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»,  з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, комунальним закладом «Бобринецький міський центр соціальних служб» спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції відділу превенції Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області провели консультативно-роз’яснювальні бесіди з жителями громади на теми: «Насильству – НІ!», «Домашнє насильство: як його розпізнати та що робити», «Торгівля людьми – міф чи реальність», «Людина не товар», під час якої було розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали.

У громаді функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті.

Якщо це трапляється з вами, якщо ви бачите, що страждають діти, якщо не байдужі до чужої біди…

ТЕЛЕФОНУЙТЕ

• Національна поліція 102
  • Бригада швидкої медичної допомоги 103
  • Урядова «гаряча лінія» для осіб, які страждають від домашнього насильства 15-47

Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

Мобільна бригада Бобринецької міської ради 0972263616