Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Ми - перші!

Дата: 29.11.2021 09:58
Кількість переглядів: 1304

З метою подальшої активізації розвитку рухової активності та популяризації фізичної культури і спорту серед населення у період з лютого по жовтень 2021 року проводились обласні спортивні ігри серед команд територіальних громад та міст області.

За цей час збірна команда, яка представляла Бобринецьку міську територіальну громаду, взяла участь у змаганнях з волейболу, гандболу, гирьового спорту, легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, міні-футболу стрітболу, тенісу настільного, футболу, шахів, шашок.

Команду з різних видів спорту представляли:

Волейбол (дівчата): Свердленко Дар’я, Рапацька Вероніка, Телих Наталія, Хорунжа Єлизавета, Кобилянська Єлизавета, Калінічева Анастасія, Сторчеус Анастасія, Миценко Катерина.

Волейбол (чоловіки): Матіс Володимир, Корж Сергій, Іщенко Антон, Бабич Ярослав, Бабич Артур, Василенко Михайло, Ісаков Андрій, Шаманський Віталій, Малик Володимир, Кузьменко Владислав.

Гирьовий спорт: Гурин Віталій, Шапошніков Єгор, Ткаченко Максим, Новіков Дмитро, Павлів Сергій, Загнибіда Микола, Костецький Сергій, Намєснік Іван, Гольша Іван, Винник Володимир, Ляшенко  Ольга, Новікова Анастасія, Джиган Анастасія.

Гандбол серед чоловіків: Кравченко Роман, Квашенко Сергій, Малик Володимир, Шкрьобка Олексій, Новіков Дмитро, Ісаков Андрій, Гордубей Андрій, Бурдієнко Андрій, Пукасенко Володимир.

Легка атлетика: Ляшенко Сергій, Славінська Аліна, Бойко Юлія, Жагалова Анна, Свердленко Дар’я, Журида Юлія, Куркула Антон, Матіс Володимир, Корчаченко Артем, Лашкул Іван.

Легкоатлетичний крос: Пукасенко Володимир, Новіков Дмитро, Малик Володимир, Бурдієнко Андрій, Іщенко Ілля, Голуб Анна, Телих Наталія.

Міні-футбол: Шаманський Віталій, Кравченко Роман, Потьомка Віталій, Квашенко Сергій, Василенко Михайло, Філіпенко Артем, Гаврилюк Сергій, Ісаков Андрій, Гордубей Андрій, Корчаченко Артем, Каранаєв Денис, Орінко Олександр, Філіпенко Ігор, Калмиков Владислав.

Стрітбол (чоловіки): Ляшенко Сергій, Неклеса Володимир, Бабич Ярослав, Дем?яненко Максим.

Стрітбол (жінки): Степурська Наталія, Ганська Світлана, Мосейчук Ганна, Резніченко Галина.

Теніс настільний: Телих Олександр, Письмений Олег, Линець Віталій, Телих Анастасія, Сікач Ольга, Ліщук Павло.

Шахи: Бібік Володимир, Клюй Юрій, Васильєв Роман.

Шашки: Штемпель Світлана, Оверченко Віктор, Кудря Павло, Кундель Володимир.

У чемпіонаті області з футболу команду представляли: Шаманський Віталій, Кравченко Роман, Потьомка Віталій, Квашенко Сергій, Василенко Михайло, Філіпенко Артем, Гаврилюк Сергій, Ісаков Андрій, Сирота Олександр, Корчаченко Артем, Каранаєв Денис, Орінко Олександр, Філіпенко Ігор, Калмиков Владислав, Літвін Сергій, Корж Сергій, Куркула Антон, Арабов Павло, Піньковський Андрій, Плющевський Сергій, Гордубей Андрій, Каспрішин Сергій, Алєксандров Артур, Смук Богдан, Малик Володимир.

Були і перемоги, були і поразки, але наші спортсмени ніколи не здавалися і впевнено йшли до своєї мети.

 Усі учасники Гімназіади у кожному старті проявили спортивний азарт, оптимізм і волю до перемоги. Чоловіки і жінки нашої громади довели, що вони вольові, цілеспрямовані, наполегливі, активні і спортивні.

Участь у змаганнях стала можливою за сприянням та фінансової підтримки Бобринецької міської ради.

За підсумками змагань серед команд міських територіальних громад Бобринецька територіальна громада здобула впевнену перемогу та виборола І місце (6436 очок), ІІ місце – Долинська територіальна громада (5324 очок), ІІІ місце – Новоукраїнська територіальна громада (4576 очок).

26 листопада 2021 року за ініціативи управління молоді та спорту облдержадміністрації відбулася церемонія урочистого нагородження переможців обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області у 2021 році.

У заході взяли участь: начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ірина Глобенко, голови міських, селищних та сільських рад, а також відповідальні особи за реалізацію державної політики у галузі фізичної культури та спорту у відповідних громадах.

За здобуте І місце були нагородженні міський голова Леонід Кравченко та директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» міської ради Володимир Кундель, отримали грамоту та кубок управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Висловлюємо подяку директору комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради – Кунделю Володимиру, тренерам-викладачам комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради та вчителям фізичної культури закладів освіти міста.

Дякуємо всім, хто брав участь у змаганнях, захищав честь нашої громади та вніс вагомий особистий вклад у перемогу!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь