Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 23.11.2021 16:49

Фото без опису

23 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням першого заступника  Бобринецького міського голови Валентина Музики.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1.Про схвалення проекту рішення міської ради "Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки,  затвердженої рішенням міської ради від 24 грудня 2020 року № 202".

2.Про схвалення проекту рішення  Бобринецької міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства   Бобринецької міської ради «Комунальник» на 2022-2024 роки».

3.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства  Бобринецької міської ради «Комунальник» на 2022 рік.

4.Про затвердження фінансового плану Бобринецького міського комунального підприємства   «Міськводоканал» на 2022 рік.

5.Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного  підприємства   «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради на 2022 рік.

6.Про схвалення проекту рішення  Бобринецької міської ради «Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 24 грудня 2020 року №214 «Про бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2021 рік».

7. Про затвердження Акта приймання-передачі.

8. Про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна у місті Бобринець.

9. Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету Бобринецької  міської ради від 17 листопада  2020 року № 262.

10.Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Бобринецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

11.Про внесення змін до Інформаційної картки адміністративної послуги «Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності», що надається через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобринецької міської ради.

12. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території села Червона Долина за клопотанням старости Коржевського старостинського округу ШКВАРКА В.М.

13. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянина МОРИКІНА М.М.

14. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за заявою громадянина Алексанян А.А.

15.Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за заявою громадянина Петрова С.О.

16.Про переведення в позачергову чергу та проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку за заявою громадянина Педоренка В.С.

17. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов за заявою громадянина Зороляк О.М.

18. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Жвакіної Ю.О.).

19. Про схвалення проекту рішення міської ради "Про внесення змін до Програми будівництва, капітального ремонту, реконструкції та модернізації об’єктів комунальної власності і соціально - культурного призначення Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2021 роки" , затвердженої рішенням міської ради від 19 квітня 2019 року № 2066.

20. Про схвалення проекту рішення "Про продовження строку дії та внесення змін до Програми природоохоронних заходів Бобринецької міської територіальної громади на 2020 - 2022 роки, затвердженої рішенням Бобринецької міської ради від 20 грудня 2019 року № 2769".

21. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради «Про затвердження Комплексної програми протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку Бобринецької міської територіальної громади на 2021- 2025 роки".

22.Про надання дозволу органу опіки та піклування Бобринецької міської ради.

23.Про надання дозволу органу опіки та піклування Бобринецької міської ради.

24.Про подання щодо  можливості призначення опікуна над гр.Жайворонок Оленою Кирилівною.

25.Про затвердження Правил благоустрою кладовищ та план-схема кладовища.

26.Про виділення  житлового будинку в окреме домоволодіння та окрему адресу.

27. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки КОНОВАЛЬЧУК В.Г.

28. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Біденко Л.М.).

29. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Албул Т.М.). Доповідач: Вербовий Ю.С.,начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення  Бобринецької міської ради.

30. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Чичі О.Л.).

31. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Третьякової В.Д..).

32. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Смертенюка В.В.).

33. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Квашенко Т.С.).

34. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Шибки С.Д.).

35. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Котенко М.І.).

36. Про виділення одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС.

Фото без опису