Привітали аграріїв з професійним святом

Дата: 22.11.2021 10:21

Фото без опису22 листопада міський голова Леонід Кравченко, перший заступник міського голови Валентин Музика заступник міскьго голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська привітали з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, вручили подарунок та оголосили подяку за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток сільського господарства громади та з нагоди Дня працівників сільського господарства:

ГРІНЧУКУ Євгену Вікторовичу –  директору Приватного акціонерного товариства «Виробниче договірне об’єднання Асоціація «Південна»»;

КРАВЧЕНКУ Роману Леонідовичу – фізичній особі підприємцю, директору ПП «Аріна - 2010»;

БУРУНДУХОВСЬКОМУ Роману Івановичу – директору фермерського господарства «Добробут-Б»Фото без описуФото без опису