В День Гідності та Свободи вшанували пам'ять захисників України

Дата: 22.11.2021 10:01

Фото без опису21 листопада Бобринецька громада разом з усією країною відзначає день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013-14 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності. Ці дві революції дали старт формуванню нового загону Героїв, підняттю патріотичної свідомості, скинули кайдани поневолення та покори злочинному режиму, відкрили можливість жити в новій демократичній державі. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Сьогодні, міський голова Леонід Кравченко, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська, голова громадської організації АТО Ігор Каліщук та представник громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Микола Бондаренко вшанували пам'ять захисників україни покладанням квітів до стели загиблим воїнам АТО, пам’ятнику митрофорному протоієрею отцю Юрію Онисько, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, пам’ятних дошок загиблим учасникам АТО та Герою Небесної сотні Віктора Чміленка.