Спільний тренінг “Земельні відносини в громадах” від Всеукраїнської Асоціації ОТГ

Дата: 22.11.2021 09:46

Фото без опису18 листопада 2021 року Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві зі Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація фахівців землеустрою України» провели засідання фахової мережі землевпорядників територіальних громад платформи «Сільський розвиток: земельні відносини» в рамках регіонального тижня у Кіровоградській області на тему “Земельні відносини в громадах”.

Захід відбувся в місті Бобринець, у приміщенні відокремленого структурного підрозділу “Бобринецького аграрного фахового коледжу ім. В. Порика Білоцерківського Національного Аграрного Університету”, де готують землевпорядників – адже це спеціаліст, який володіє знаннями про земельне право, земельний кадастр, землевпорядкування та управління земельними ресурсами, професія важлива і необхідна як у селі, так і в місті, її рейтинг залишається незмінно високим впродовж багатьох років.

Під час засідання питання розглядались з чотирьох блоків:

Блок 1. Тема: «Актуальні питання для громад у сфері земельних відносин». Успішні практики у громадах та важливість обміну досвідом серед територіальних громад (Бобринецької , Первозванівської  та Новоукраїнської ТГ)

Досвід Бобринецької ТГ, презентувала Наталія Мельнікова, начальник відділу  ЦНАП Бобринецької міської ради.

Блок 2. Тема: «Роль сертифікованих інженерів-землевпорядників у земельних відносинах в ТГ».

Блок 3. Тема: «Навчальний процес зі спеціальностей «Геодезія і землеустрій».

Блок 4. Тема: «Деякі нововведення в нормативно-правовій базі, їх впровадження, а також взаємодія між територіальними органами ДГК, ТГ і сертифікованими інженерами-землевпорядниками».

Детальніше на сайті Всеукраїнської Асоціації ОТГФото без опису