День української писемності та мови у закладах освіти міста

Дата: 09.11.2021 16:48

Фото без опису9 листопада в день ушанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, з чиїм іменем пов’язують започаткування писемної української мови, відзначається День української писемності та мови.

У закладах освіти міста проведено тематичні заходи, мета яких – популяризація української мови, формування свідомих патріотів України, які вивчають, знають та бережуть українські звичаї та традиції.

Для вихованців закладів дошкільної освіти проведено тематичні заняття «Наша рідна мова», «Я – українець», «Подорож Україною», літературну вікторину «На галявині казок», квест-гру «В гостях у казки», музичні розваги, оформлено виставку для дітей та батьків «Мова - коштовний скарб народу».

У закладах загальної середньої освіти проведено інформаційні хвилинки та усні журнали «День української писемності та мови», тематична подорож  «Мова моя солов’їна», мовний квітник «Мова і писемність - категорії вічності», українські записки «Мовою сучасності», мовознавча гра «Веселкова наша мова»; конкурс мовознавців.

Оформлено етновиставку «Тіні забутої лексики», інфостенд «Мова - душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».

Учні старших класів та працівники долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.