З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:54

Дорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!

Вітаємо Вас з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!  Всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Без вихідних і свят, але завжди із святом у душі працюєте для людей.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва. Хай у праці та в ділах вас завжди супроводжують хліборобська пісня, творче натхнення, оптимістичний дух і щира віра у щасливе майбутнє.

Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань Бобринця, нашого краю та України.

З повагою, Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус