Відбулася позачергова 17 сесія міської ради восьмого скликання
8 листопада під головуванням Бобринецького міського голови Леоніда Кравченка відбулася позачергова 17 сесія Бобринецької міської ради восьмого скликання.
У ході пленарного засідання було розглянуто питання порядку денного, які були попередньо опрацьовані на засіданні постійних комісій міської ради, а саме:
1. Про внесення змін до Програми будівництва, капітального ремонту, реконструкція та модернізація обєктів комунальної власності і соціально-культурного призначення Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради від 19 квітня 2019 року № 2066;
2. Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 24 грудня 2020 року № 214 «Про бюджет Бобринецької міської 2 територіальної громади на 2021 рік».