З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 07.11.2021 10:45

Фото без описуВідзначення в нашій державі Дня працівників соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

У наш непростий час Ви робите все можливе, щоб великі ідеї добра і справедливості не згасали, а продовжували жити і розвиватися.

Ми дякуємо Вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Тож нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій. Щоб ніколи не вичерпалася Ваша віра у щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували любов і добро, бажання та спроможність бути корисними людям!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, достатку, невичерпної енергії та мирного неба над головою.

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус