Привітали колектив Територіального центру соціального обслуговування Бобринецької міської ради з професійним святом

Дата: 05.11.2021 11:41

Фото без опису5 листопада міський голова Леонід Кравченко та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська привітали працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецької міської ради з нагоди професійного свята Дня соціального працівника.

Міський голова висловив щирі слова поваги та вдячності працівникам соціальної сфери за милосердя, самовіддану працю, турботу і тепло, яке вони дарують іншим. Відзначив важливу роль соціальних працівників, які щоденно опікуються людьми похилого віку, інвалідами, вразливими верствами населення, допомагаючи їм долати життєві труднощі, знаходити вихід із скрутного становища.

Керівники побажали всім працівникам міцного здоров’я, добра і злагоди в родинах та оголосили Подяку Бобринецької міської ради за відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, активну громадську позицію  та з нагоди Дня працівників соціальної сфери:

БАБИЧ

Валентині Миколаївні

МАТІЙКО

Олені Анатоліївні

Соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради

РОДІНУ

Олені Вікторівні