Дата: 03.11.2021 10:53

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

На підставі розрахунку Потреби в забезпеченні природним газом закладів підпорядкованих відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

1. Предмет закупівлі за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (природний газ);

2. Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2021-10-23-005969-b

3. Переговорна процедура (скорочена);

4. Очікувана вартість закупівлі:  4 717 890  грн. (чотири мільйона сімсот сімнадцять тисяч вісімсот дев’яносто грн. 00 коп) з ПДВ;

5. Обсяги закупівлі– 285 000 куб. м.

6. Строк поставки – з  01 листопада 2021 року по 31 грудня 2021 року;

7. Товар має  відповідати наступним вимогам:

Для потреб Замовника необхідно здійснити Закупівлю на підставі пункту 3 частини 2 статті 40 Закону, а саме: якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов'язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендера.

Враховуючи пониження температури зовнішнього повітря та початок опалювального сезону 2021/2022 років з метою запобігання негативним наслідкам, які стануться через відсутність опалення та гарячого водопостачання, Замовник звернувся до _міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бобринецької міської ради для отримання висновку стосовно визначення надзвичайної ситуації на території Бобринецької громади, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам у осінньо-зимовий період 2021/2022 року.

Замовник отримав копію протоколу від 12 жовтня 2021 року № 14 стосовно визначення надзвичайною ситуацією на території Бобринецької громади, що склалась у зв»язку з відсутністю природного газу бюджетним установам у осінньо-зимовий період 2021/2022 року.

Таким чином, у Замовника наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.3 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Загальний обсяг потреби Замовника  в предметі Закупівлі на період з жовтня  2021 року по грудень 2022 року (включно) складає 285  тис.куб.м.

Враховуючи вищезазначене та інформацію про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. між Кабінетом Міністрів України в особі Прем’єр-міністра України,  Міністра розвитку громад та територій України та Міністра енергетики України,
НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією
органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Палатою місцевих
влад Конгресу місцевих та регіональних влад, було прийнято рішення  надіслати  запрошення на участь у Переговорній процедурі Закупівлі Товариству з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».