Вакцинація здатна врятувати ваше життя!

Дата: 02.11.2021 17:51

Під головуванням очільниці Кіровоградської обласної державної адміністрації - Марії Чорної  02 листопада 2021 року відбулась онлайн-нарада, на якій обговорили епідемічну ситуацію з коронавірусною інфекцією в області.

Головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук повідомила, що епідситуація в Україні з кожним днем стає все напруженішою.

«Ми спостерігаємо збільшення захворюваності серед дітей, та кількість летальних випадків. З початку захворюваності на COVID-19 по Кіровоградській області зареєстровано 118 випадків коронавірусу серед учнів  освітніх закладів та  67 випадків серед вчителів, летальних випадків серед дітей – 4.

За останню добу маємо 74 нових випадки захворювання на Кіровоградщині, у тому числі 6 - серед дітей, 93 пацієнти одужали, 4 летальних випадки. Кількість активних хворих, які перебувають як на стаціонарному, так і на амбулаторному лікуванні - 2 782 особи.

З кожним днем фіксується зростання показників захворюваності.

Для нашої області - це великий показник».

ВАКЦИНУЙТЕСЯ, аби запобігти тяжкому перебігу COVID-19, госпіталізації чи смерті. Статистика госпіталізованих підтверджує, що вакцинація здатна врятувати ваше життя!

Не зволікайте та ВАКЦИНУЙТЕСЯ вже сьогодні!