«У здоровому тілі – здоровий дух»

Дата: 29.10.2021 15:02
Кількість переглядів: 1943

Фото без описуСьогодні, 29 жовтня на території спортивного комплексу «Олімпієць» відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, на якому жителі Бобринецької громади зможуть постійно  займатися  спортом і зміцнювати  своє  тіло та здоров'я.

Спортивні тренажери встановлені за сприяння міського голови Леоніда Кравченка та підтримки  ТОВ «Вересень плюс», директор Євгеній Тертишний.

Міський голова Леонід Кравченко подякував від імені громади, ТОВ «Вересень плюс» за подарунок та створення умов для зміцнення здоров'я і фізичного розвитку жителів Бобринецької громади.

Право перерізати символічну  стрічку на честь відкриття спортивного майданчика надано директору з регіонального розвитку  ТОВ «Вересень плюс» Андрію Харитоненко та члену збірної команди України з гирьового спорту серед юнаків, 1 розряд серед дорослих, дворазовому срібному призеру серед юнаків в Україні та бронзовому призеру в Україні з гирьового спорту, Чемпіону області Дмитру Новікову.

Бажаємо всім активного життя та міцного здоровя!