Чемпіонка Світу

Дата: 25.10.2021 10:50

Фото без описуУ столиці Угорщини, місті Будапешт, пройшов Чемпіонат Світу з гирьового спорту. З  21 по 24 жовтня збірна України змагалася з 33 командами світу.У складі Збірної команди України на цих змаганнях брала участь вихованка тренера-викладача КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Івана НАМЄСНІКА – Анжеліка НАМЄСНІК, яка у ваговій категорії до 58 кг у змаганнях в двоборстві: поштовх – 60 разів, ривок 130 (вага гирі 24 кг), зайняла І місце серед дорослих та юніорів, виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу.

У поштовху довгим циклом Анжеліка з результатом 34 підйоми посіла ІІ місце серед дорослих та I місце серед юніорів.

Також у складі збірної України Анжеліка НАМЄСНІК в естафеті поштовхом  зайняла І місце та ІІ в естафеті довгим циклом.

У загальному заліку Анжеліка НАМЄСНІК виборола 4 золоті медалі та 2 срібні.

Вітаємо ЧЕМПІОНКУ СВІТУ та її тренера з черговою перемогою!