Шановні мешканці громади!

Дата: 22.10.2021 11:51

Фото без описуСьогодні виклики часу зобов’язують нас бути свідомими, відповідальними за своє життя і життя оточуючих. Світова практика боротьби із коронавірусною інфекцію свідчить про надзвичайно важливу роль вчасного і в повному обсязі запровадження карантинних заходів.

Звертаємося до всіх керівників підприємств, організацій, установ з проханням забезпечити дотримання правил карантинних заходів, з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Звертаємося до мешканців громади не легковажити ситуацією з коронавірусом, бо реалії засвідчують протилежне.

Переконливо просимо всіх жителів Бобринецької громади проявити соціальну відповідальність і з розумінням та усією відповідальністю віднестися до дотримання карантину. Бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих. Тільки так можна забезпечити стримування поширення небезпечного захворювання.

Будьте відповідальними! Будьте здорові!

Бережіть себе та близьких!