Відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Дата: 13.10.2021 15:51
Кількість переглядів: 939
Відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Голова комісії - перший заступник міського голови Валентин Музика, секретар - головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Владислав Іващенко. Порядок денний складався з 2 питаннь, які одноголосно були підтримані.
Більш детальна інформація в Протоколі засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.