Відзначення Дня захисників і захисниць України

Дата: 13.10.2021 13:36

Фото без опису14 жовтня українці будуть відзначати державне свято – День захисників і захисниць України.

Наступаюче свято покликане закріпити військові традиції, звитяги та подвиги Українського народу, який він здобував протягом багатьох століть свого існування.

І тому не дарма День захисника України відзначається водночас із днем Покрови Пресвятої Богородиці та в День Українського козацтва, що таким чином підкреслює значущість та символічність державного свята.

На передодні свят Дня захисника і захисниць України, Дня Українського козацтва та дня Покрови Пресвятої Богородиці у Свято-Миколаївській церкві відбулась молебень за захисниками і захисницями України. Після чого вшанували пам'ять покладанням квітів до стели загиблим воїнам АТО, пам’ятнику митрофорному протоієрею отцю Юрію Онисько, пам’ятнику загиблим вчителям та учням міста, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, пам’ятника Невідомому солдату, пам’ятних дошок загиблим учасникам АТО та Герою Небесної сотні Віктора Чміленка.

У міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника і захисниць України, де міський голова Леонід Кравченко вручив подарунки та оголосив подяки Бобринецької міської ради:

за мужність та героїзм, вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, активну громадську позицію та з нагоди Дня захисника та захисниць України:

• БОРОВИКУ Роману Олександровичу старшому лейтенанту запасу, учаснику антитерористичної операції на Сході України, члену громадської організації «Учасників АТО Бобринецького району»;

• CОРОЦІ Віктору Васильовичу члену організації Української Спілки ветеранів Афганістану;

• КЕРЕЮ Володимиру Юрійовичу солдата запасу, учаснику антитерористичної операції на Сході України, члену громадської організації «Учасників АТО Бобринецького району»;

за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника та захисниць України:

• КУРКУЛІ Богдану Федоровичу майору, начальнику відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування;

• КОЛЕСНІЧЕНКО Анастасії Віталіївні головному спеціалісту відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування;