Обласний проект «Захисник Кіровоградщини»

Дата: 13.10.2021 09:42

12 жовтня 2021 року у с. Новоандріївка Новгородської селищної ради відбувся обласний етап національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини».

У змаганнях взяли участь 19 команд (114 представників) з усіх територій нашої області, які випробовували свою мужність, силу, підготовленість у стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбиранні-збиранні автомата Калашникова, силових вправах на перекладині, перетягуванні канату, естафеті на перекидання колеса та туристичній смузі перешкод.

Бобринецьку громаду представляла збірна команда КЗ «Ліцей №1» та «Ліцей №2» Бобринецької міської ради, а саме: Ісупов Роман, Логвиненко Владислав, Тюляков Ярослав, Барвінок Микола, Філіпенко Єгор, Лашкул Іван.      За результатами змагань команда виборола:

Розбір та збір автомата Калашникова – 6 місце;

Силові вправи на поперечині – 4 місце;

Перетягування канату – 6 місце;

Стрільба з пневматичної гвинтівки – 8 місце.

За загальнокомандним результатом команда здобула 7 загальнокомандне місце.

Дякуємо за допомогу в організації харчування дітей голові правління Бобринецького РСТ Валентині ТАТАРОВІЙ.

Вітаємо наших сильних  і відважних учасників змагань з гарним результатом. І бажаємо їм успіху!