З днем юриста!

Дата: 08.10.2021 08:46

Шановні працівники юридичної сфери!

День юриста – це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам успіхів та досягнень, творчої наснаги, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень. Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас, нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я і щастя, миру та злагоди, добра і достатку. Будьте завжди гідними свого високого покликання.