Вічна пам'ять Коваль Вірі Яківні

Дата: 04.10.2021 15:21

Фото без описуЗ сумом повідомляємо, 4 жовтня 2021 року на 93 році життя відійшла у вічність Коваль Віра Яківна.

Віра Яківна – дитина війни, учасник бойових дій, ветеран праці. Її життєвий шлях – це терниста дорога, де були і випробування, і досягнення трудових буднів.

Дитячі роки пройшли в партизанських лісах, носила бійцям одяг та їжу, розповідала новини. Разом з іншими молодими людьми була примусово відправлена до Німеччини, де тяжко працювала на авіаційному заводі.

Попри всі випробування, жінка пройшла війну, брала участь у відбудові народного господарства у повоєнні роки.

Віра Яківна нагороджена орденом «За мужність ІІІ ступеня», медаллю «Захисник Вітчизни», ювілейними медалями.

Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус висловлює співчуття рідним та близьким з приводу смерті Коваль Віри Яківни. Розділяємо біль утрати та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе.

Світла пам’ять про Віру Яківну назавжди залишиться в серцях усіх, хто її знав, любив і поважав.