Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 01.10.2021 15:47

Фото без описуНапередодні Дня працівників освіти, який щороку відзначають у першу неділю жовтня, у Бобринецькому міському будинку культури філармонії відбулись урочисті заходи.

Привітали освітян громади з професійним святом перший заступник міського голови Валентин Музика.

«Сьогоднішнє свято має стосунок не лише до вчителів, а й усіх, хто працює у системі освіти, а це – педагоги, вихователі, технічний персонал та інші працівники, які допомагають реалізовувати освітні потреби. Ваша робота – це справжній труд, витримка й сила. Дуже цінуємо ваші зусилля, які ви спрямовуєте на те, щоб поділитися своїми знаннями з молодшим поколінням. Ви робите величезний вклад у розвиток суспільства, адже ваші випускники завтра розбудовуватимуть нашу державу. Наша глибока повага вам за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян і справжніх патріотів України. Ми щиро пишаємось результатами ЗНО наших випускників і переможцями олімпіад. Цінуємо вашу відданість, професійність та самовіддачу.»

Валентин Федорович побажав педагогічним колективам громади міцного здоров’я, натхнення, невичерпних творчих сил, щастя та рясних Божих ласк.

Оголошено подяку Бобринецької міської:

БОРКО

Мар’яні Василівні

вихователю Бобринецького дошкільного навчального закладу №1 «СОНЕЧКО»

БЕЛІЧЕНКО

Лідії Іванівні

Викладачу-волонтеру Університету срібного віку

ВИННИКУ

Володимиру Олександровичу

викладачу Відокремленого структурного підрозділу «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету»

ДЕМЕЦЬКІЙ

Ользі Вікторівні

викладачу спеціальних дисциплін

професійно-технічного училища №32 м.Бобринець

КОНДРАТЮК

Тетяні Данилівні

вчителю української мови та літератури комунального закладу «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

КОНОНОВУ

Сергію Миколайовичу

вчителю біології та географії Філії №2 комунального закладу «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

КУЗЬМЕНКО

Оксані Володимирівні

головному спеціалісту відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради

ПАВЛИЩЕ

Аліні Ігорівні

вчителю-логопеду комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

ПАЇЦЬКІЙ

Аллі Василівні

вчителю зарубіжної літератури Філії №1 комунального закладу «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

ПОСАВЧЕНКУ

Сергію Володимировичу

викладачу відділу народних інструментів комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

ПОТЬОМЦІ

Світлані Георгіївні

завідувачу Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА»

РОЖКОВАН

Катерині Семенівні

вчителю Бобринецької спеціальної школи Кіровоградської обласної ради

ЧЕРНІЄНКО

Юлії Олександрівні

керівнику хореографічного гуртка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек оголошено подяку Бобринецької міської ради:

КЛЮЙ

Наталії Миколаївні

завідувачу бібліотекою комунального закладу «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

ФРАНЧУК

Наталії Григорівні

бібліотекарю комунального закладу «Міська публічна бібліотека» Бобринецької міської ради

Насамкінець, музичними вокальними виступами освітян вітали творчі міські аматори.