Участь Бобринецької громади у Покровському ярмарку

Дата: 01.10.2021 08:11

Фото без опису29 вересня 2021 року Бобринецька міська територіальна громада прийняла  участь у Покровському ярмарку під час проведення Міжнародної агропромислової виставки  “AGROEXPO 2021”. На ярмарку товаровиробники Бобринецької громади представили свою продукцію, а відвідувачів розважав народний аматорський театральний колектив «Спадкоємці». Творчу делегацію Бобринецької міської ради було нагороджено грамотою.

У Покровському ярмарку свою продукцію хлібобулочних виробів було представлено Хлібокомбінатом Бобринецького районного споживчого товариства, крупа гречана ПП АФ “Славутич” була презентована в експозиції «Кращі товари Кіровоградщини», ФОП Ломакін О.Г. запропонував широкий асортимент халви, ФОП Жовтенко Ю.Д. представив різні сорти яблук, яблучний сік дуже смакував нашим гостям і відвідувачам. Продукцію бджільництва презентували місцеві пасічники Піднебесний Д.Д., Баклан Д.А., Солодка Т.С., Волкова Є.С.

Комунальним закладом Бобринецький міський краєзнавчий музей ім. М. Смоленчука було продемонстровано музейну локацію «Кімната корифея» та туристичний маршрут «Марко Кропивницький на Бобринеччині», до якого увійшли 14 об’єктів показу, що розташовані в центральній частині міста, які пов’язані з життям і творчістю М. Кропивницького  в м. Бобринець. Презентовано роботи клубу майстрів декоративно - ужиткового мистецтва «Золоті руки» Миколи Розсолова, Володимира Літвака, Івана Нікітенка, Яни Бондаренко.

Родзинкою експозиції стали місцеві майстрині. Оксана Гнатюк задала лавандовий колорит, що милував око Бобринецької презентації. Ніжні фіолетові квіти лаванди здавна символізують любов, захист, щастя, довголіття, душевну рівновагу. Власноруч вирощені саджанці лаванди користувались неабияким попитом серед відвідувачів, а їх аромат неймовірно зачаровував наших гостей і учасників. Широкий асортимент різноманітних лавандових букетів та подарункових наборів, ароматичні саше, свічки з вощини, лавандовий крем – мед, все це створювало атмосферу французького Провансу.

Неймовірний асортимент букетів та подарункових наборів з мила ручної роботи представила майстриня Ольга Крижановська.  Квіти вироблені з високоякісної мильної основи з використанням безпечних і водночас ніжних ароматичних засобів не можливо було відрізнити від справжніх. Вишукані і унікальні вироби з мила ручної роботи ніби переносили відвідувачів до квіткового раю,  заряджали оптимізмом, дарували енергію та гарний настрій відвідувачам Бобринецької презентації.

Бобринецька міська рада виносить подку учасникам Покровського ярмарку: Гнатюк О.Ю., Крижановській О.С., колективу Хлібокомбінату Бобринецького РСТ, ФОП Жовтенку Ю.Д., ПП АФ “Славутич”, ФОП Ломакіну О.Г., Піднебесному Д.Д., Баклану Д.А., Солодкій Т.С., Волковій Є.С., Розсолову М.М, Літваку В.П, Нікітенку І.В., Бондаренко Я.В, колективу КЗ Бобринецький міський краєзнавчий музей ім. М. Смоленчука, народному аматорському театральному колективу «Спадкоємці».

Дякуємо за підготовку та організацію участі Бобринецької громади у Міжнародної агропромислової виставки  “AGROEXPO 2021” колективам відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради, КП «Комунальник», ВДО Асоціація «Південна», голові правління Бобринецького РСТ Татаровій В.І., КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради, ФОП Волошинову С.А., майстрині Трощило А.О., колективу Бобринецької міської ради.