Відбулося засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

Дата: 30.09.2021 16:47

Фото без опису30 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою, на якій були розглянуті питання, що виносяться на сесію міської ради. За результатами роботи було схвалено та рекомендовано для прийняття Бобринецькою міською радою наступні проекти рішень (див. протокол засідання).

Протокол №17 постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.