Приватним акціонерним товариством “Експортно-кредитне агентство” проводиться опитування бізнесу щодо послуг в яких найбільше зацікавлені українські експортери

Дата: 28.09.2021 08:46

Фото без описуПриватним акціонерним товариством “Експортно-кредитне агентство” для розширення сфери підтримки українських експортерів та напрацювання дієвих та ефективних механізмів впровадження сучасних фінансових інструментів у зовнішній торгівлі проводиться опитування бізнесу щодо послуг в яких найбільше зацікавлені українські експортери.

Взяти участь у опитуванні

Результати опитування допоможуть сформувати краще розуміння потреб діючих та потенційних експортерів та визначити перелік послуг ЕКА, що мають бути впроваджені та/або удосконалені. ЕКА гарантує конфіденційність наданої інформації, а зібрані дані будуть використані виключно з метою поліпшення роботи ЕКА та не будуть передаватися третім особам.