Бобринецька міська територіальна громада

З днем працівників дошкільної освіти!

Дата: 26.09.2021 08:10

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Щиро вітаємо вас із святом всіх працівників дошкільної освіти - Днем Дошкілля!

Вже вкотре педагоги закладів дошкільної освіти міста відзначають Всеукраїнський день дошкілля - день особливої уваги до тих, хто виховує і кого виховують в дитячих садках.

Педагоги-дошкільники міста своєю невтомною працею, творчими успіхами закладають фундамент майбутньої особистості.

Всеукраїнський день дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвої мудрості.

У цей особливий День ми бажаємо вам творчого натхнення, любові та поваги від дітей та їх батьків, терпіння, щастя в особистому житті, здоров'я і радості від життя, хороших зарплат і побільше приємних моментів у вашій такій необхідній праці! Зі Святом!

З повагою,

Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус