ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ І СПІВРОБІТНИЦТВО !

Дата: 23.09.2021 15:38

Фото без опису

22 вересня 2021 року, підписано Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво між Кіровоградської обласною державною адміністрацією, Представництвом DVV International в Україні, Українською асоціацією освіти дорослих, Центром розвитку національних культур «Єдина родина».

Меморандум підписано під час круглого столу «Підтримка освіти дорослих – ключ до успіху та розвитку громади», в якому взяли участь секретар міської ради Світлана Торіна заступник міського голови з соціально гуманітарних питань Наталія Яворська, депутати Бобринецької міської ради Роман Кравченко, Олександр Москалик та Едуард Кутровський.

На засіданні директор Представництва DVV International в Україні Олег Смірнов на прикладі німецьких освітніх технологій поділився традиціями та новаторством розвитку освіти дорослих в українських громадах. Виконавчий директор Української асоціації освіти дорослих Микита Андрєєв презентував присутнім здобутки Української асоціації освіти дорослих та роботу над законопроектом «Про освіту дорослих».Про важливий внесок у розвиток громадянського суспільства, реальні кроки доступу до освіти дорослих та освіти протягом життя всіх груп населення, в тому числі національних меншин та соціально вразливих розповіла голова Центру розвитку національних культур «Єдина родина», директорка Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості Олена Арутюнян.

Про успішні практики у сфері освіти дорослих, перспективи самоосвіти та освіти протягом життя поділились голова ГО «Центр територіального успіху» Бобринецької ТГ Людмила Кривошея, заступниця голови Бобринецької ТГ Наталія Яворська та голови національних діаспор Центру розвитку національних культур «Єдина родина» Руслана Ващук, Тігран Хачатрян, Олександр Полячок.