З Днем рятувальника!

Дата: 17.09.2021 11:22

Шановні працівники рятувальних служб!

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

Ваша професія – це справа людей, котрі з честю та гідністю виконують свої обов’язки, підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і прагнуть якнайшвидше врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги.

У святковий для вас час прийміть нашу вдячність за свою нелегку мужню працю.

Громада високо цінує вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку.

Щира дяка Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Бажаємо вам міцного здоров'я, життєвих благ, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці. Нехай мир і злагода панують у Ваших родинах!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус.