Майстер клас від Code Club Кропивницький для бібліотечної спільноти

Дата: 16.09.2021 15:35

Фото без описуБібліотека відкрита для партнерства та готова підтримувати освітні ініціативи. Так у травні 2021 року розпочалася співпраця із Code Club Кропивницький, в особі волонтера Володимира Нечая, який проводить навчання дітей з програмування.

Сode Club UA  – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів програмування для дітей 8 – 13 років. Такі клуби вже функціонують у 32 країнах світу під всесвітньовідомим брендом Code Club.

Місія – дати можливість кожній дитині в Україні навчитися кодувати та створювати комп’ютерні програми.

Сьогодні бібліотечна спільнота радо зустрічала гостей: Ірину Іванову координатора в Code Club Кропивницький, Володимира Нечая волонтера з ІТ, які презентували навчальні програми від Code Club та провели майстер клас по роботі в програмі powerpoint. Кожен учасник заходу мав можливість пройти тест швидкості друку.

Присутні домовилися, що продовжуть навчання з основ комп’ютерної грамотності в режимі онлайн.Фото без описуФото без опису