Феєрія танцю

Дата: 13.09.2021 16:58

Фото без опису

12 вересня у м. Кропивницькому відбулося нагородження переможців конкурсу «Танцюй, Кіровоградщина», який проводився за ініціативи Сергія Ларіна. Проект приурочено до десятиріччя перемоги у всеукраїнському танцювальному шоу «Майдан‘s».

Діти з усієї області віком від 8 до 16 років брали участь у найтанцювальнішому конкурсі цього літа, головною метою якого було нагадати всім, що регіон є Танцювальною столицею України.

Вихованці хореографічного колективу комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради «Роксолана» (керівники Людмила Виноградська та Юлія Чернієнко зайняли І місце та отримали приз (портативна колонка з мікрофоном). Кожен учасник також отримав футболку з емблемою конкурсу та солодкі призи.

Проте ніщо не зрівняється з феєричними позитивними емоціями дітей, приємними коментарями організаторів та глядачів, гордістю батьків.